Bulanık Busines İnsanlar

Yönetim Kurulu

Adnan ŞAHLANOĞLU

Adnan ŞAHLANOĞLU

İş İnsanı

Kurucu ve Onursal Başkan

Serhat ŞAHLANOĞLU

Serhat ŞAHLANOĞLU

Yönetim Kurul Başkanı

İş İnsanı/ Mimar

Gökberk ŞAHLANOĞLU

Gökberk ŞAHLANOĞLU

Yönetim Kurul Başkan Yardımcısı

İş İnsanı/ Yüksek Mimar / İç Mimar

Saygıdeğer İş Ortaklarımız ve Dostlarımız, Firma’mizin ana faaliyet alanları içinde yer alan ve stratejik önem teşkil eden inşaat sektöründeki temsilcimiz AGS ŞAHLANOĞLU İnşaat’ın geçirmekte olduğu gelişim ve değişim sürecini sizlerle paylaşmak isterim.

Kurum internet sitemizde, AGS ŞAHLANOĞLU İnşaat’ın çalışma felsefesine örnek teşkil edebilecek, tamamlanmış projelerimizden bazıları yer alıyor. Bunların arasında, Şahlanoğlu Holding bünyesindeki projelerin ağırlıkta olduğunu göreceksiniz. Ancak, bundan böyle AGS ŞAHLANOĞLU İnşaat, yeni stratejisi doğrultusunda inşaat sektörünün önemli oyuncularından biri olmak üzere, ulusal ve uluslararası yatırımcıların hizmetinde yoluna devam edecektir.

Hedefimiz; Türkiye ve yurt dışında, seçkin ve yetkin çalışanlarımızla birlikte inşaat sektöründe fark yaratmak, çevreye, yasalara, insan ve topluma saygılı, hızlı inşa edilmiş, ekonomik ama mutlaka kaliteli yapılar üretmektir. Bunu yaparken, sözleşme koşullarına sadık kalmak, Toplam Kalite Anlayışı’ndan ödün vermemek ve rekabet edebilir olmak vazgeçemeyeceğimiz prensiplerimizdendir.

Şahlanoğlu Yapı Grubu ve GYO olarak faaliyet gösterdiğimiz her sektörde lider olma özelliğimizi, inşaat sektöründe AGS ŞAHLANOĞLU İnşaat ile gösterebileceğimize inancımız tamdır. Birlikte çalıştığımız işverenlerimiz, ortaklarımız, alt yüklenicilerimiz bilirler ki; AGS ŞAHLANOĞLU İnşaat olarak, her zaman çözüm odaklı, güven ve özveri üzerine kurulu çalışmalar yürütmekteyiz.

Sektörel bazda, dünyada önemli bir yer edinmiş Türk Müteahhitleri arasında farklı bir ses olacağımızı ve üzerimize düşen oranda sektöre katkıda bulunacağımızı düşünüyoruz.

Üreteceğimiz projelerde birlikte olmayı diler, saygılarımı sunarım.

Adnan ŞAHLANOĞLU
Onursal Başkan