Hakkımızda

Türkiye’nin hızla büyüyen hizmet ve yatırım gruplarından biri olan Şahlanoğlu GYO temelleri 50 yıl önce Şahlanoğlu ailesi tarafından kurulmuş olup, günümüzde hala inşaat sektöründe faaliyetlerine devam etmektedir.

Şahlanoğlu GYO İnşaat ‘Kurumsal Yönetim’ ilkelerini uzun vadeli ve kalıcı başarının bir gereği olarak görmekte ve uygulamaktadır. Çalışanlar, uzun vadeli ve güvene dayalı ilişkiler kuran, iş süreçlerine enerji, dürüstlük, tecrübe ve değer katan başarılı profesyonellerdir.

Şahlanoğlu GYO olarak hedefimiz; uzun yıllar sonra bile dünya çapında bilinen projelere imza atmak ve Türkiye’nin sosyal, kültürel ve ekonomik cazibe merkezlerini inşaa etmektir. Günümüze kadar gerçekleştirdiği projelerde olduğu gibi, gelecekte üstleneceği işlerde de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sektörde ki yenilikleri ve değişen teknolojileri yakından takip edip çözüm ortaklarıyla geleceğe yatırımı ilke edinerek yurtiçinde ve yurtdışında sağlıklı, güvenli ve çevreye duyarlı projeler yapmayı hedeflemektedir. Bu nedenle tarihi ve kentsel doğal dokuyu bozmayacak, kamuya açık alanlarıyla, rezidans, otel, ofis binalarıyla herkesin hayranlık duyacağı projeler Üretmek, sınırlara bağlı kalmayarak Türkiye’nin yanı sıra yabancı ülkelerin de alt ve üstyapı projelerini üstlenmeyi hedefleyen Şahlanoğlu GYO bünyesindeki geniş arazi portföyü ve ülkemize değer katacak alt firmaları ile prensiplerinden ödün vermeden 51 yıllık tecrübesiyle ve 2.Neslin enerjisiyle çalışmalarını sürdürmektedir.


Serhat ŞAHLANOĞLU  &  Gökberk ŞAHLANOĞLU

Y.K.Başkanı                   Y.K.Başkan Y.